Atsauksmes

Paldies mūsu klientiem par sadarbību, zemāk ir publicēta tikai daļa no atsauksmēm par mūsu sadarbību: konsultācijas, semināri, lekcijas, praktiskās nodarbības u.c. 


Projekta “Valsts un pašvaldības iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma” komanda, Valsts Kanceleja

“Edgars Koroņevskis ir savas jomas profesionālis, un viņa darbībā ir skaidri redzamas gan iegūtās teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas, kas saplūst analītiskā, konstruktīvā un stratēģiskā darba pieejā.
Edgars nekad neliegs padomu, allaž iedziļināsies problēmjautājumā un sniegs kvalitatīvu pakalpojumu neatkarīgi no tā, vai tas ir konsultatīvs lūgums no klienta puses, vai sadarbības projekts par samaksu. Edgara stiprās puses ir ne tikai profesionalitāte, bet arī cilvēciskās īpašības – atsaucība, ieinteresētība, klientorientēta pieeja ikvienam darbam.

Valsts kancelejas komanda, kas strādā pie projekta “Valsts un pašvaldības iestāžu tīmekļvietņu vienotā platforma”, uzticas Edgara padomiem UX tēmās un nešaubīgi iesaka viņu kā konsultantu vai sadarbības partneri arī citām institūcijām Latvijā un ārvalstīs.”


Semināra “Digitālā mārketinga metodes” rīkotāju RigaTechGirls un dalībnieku atsauksmes

Kad lasi, ka nodarbības laikā dalībnieki komentāros jau raksta, ka vien pēc 30 minūtēm kļuvuši par Edgara faniem, ir skaidrs, ka lektors ir izvēlēts pareizais! Bija patiess prieks kā par vadīto nodarbību (kura ieguva visaugstāko dalībnieku vērtējumu programmā “Cilvēcīgi par Tehnoloģijām” radošajiem), tā arī par draudzīgo un atvērto komunikāciju pirms un pēc tās!

 • Esmu pierakstījusi pusi lapas ar dažādu vietņu nosaukumiem, kas jāapmeklē un jāizmēģina. Patiešām ar baudu klausos saturīgu, asprātīgu, ļoti informatīvi piepildīto nodarbību!
 • Tiešām konkrēta, skaidra un radoši aktivizējoša lekcija un nekā lieka! Pielieku pie seksīgajām lekcijām🌞
 • ​Liels paldies! Interesanti, aizraujoši, raiti, baudāmi, saprotami! Esmu šodienas lektora fane!
 • ​Super lekcija – loģiska, saturīga un ļoti informatīva. Paldies!
 • ​Ļoti, ļoti saturīgi, noderīgi. Paldies! Pasniedzēja talants!
 • Fantastiski ietilpīga un radoša lekcija, pateicos!
 • fantastiska, baudāma nodarbība! milzīgs PALDIES no manis!
 • Nodarbības sākumā, likās ka būs smagi uztvert informāciju par mārketingu, bet pasteidzošā kārtā, visa informācija baigi viegli uztverama 🙂 Lektora nopelns.

KPMG

Ļoti vērtīgas apmācības – gan no teorijas, gan praktiskā viedokļa daudz noderīgas informācijas. Paldies par ieguldīto darbu un aizraujošajām lekcijām!


Mācību centrs MP projekts Mācības pieaugušajiem

 • varu 100% piekrist par labāko personīgi pieredzēto pasniedzēju Edgaru Koroņevski
 • Nokļūt Edgara audzēkņu sarakstā- tas bija ārkārtīgi vērtīgi,iedvesmojoši un ļoti,ļoti aizraujoši.
 • Edgars Koroņevskis ir labākais šīs jomas pasniedzējs! Loģiski un saprotami veidotas nodarbības.
 • Guvu ļoti daudz noderīgu atziņu. Patika, ka sarežģītas lietas prot izskaidrot secīgi, strukturēti un “vieglajā valodā”, lai būtu skaidrs pat dator ne-speciālistam.
 • Erudīts lektors ar labu auditorijas sadarbību.
 • Ļoti patika pasniedzējs E. Koroņevskis, kas profesionāli dalījās ar savām zināšanām un pieredzi.
 • Es noteikti iesaku Edgaru Koroņevski. Mācījos pie viņa kā komercstudente, lekcijas super, pasniedzējs gan izcili zinošs, gan ļoti cilvēcīgs
 • Lieliski organizēts kurss, kas salīdzinoši īsā laikā sniedz ļoti skaidru ieskatu un dod izpratni par konkrēto tēmu. Labi sagatavotas prezentācijas, uzskates materiāli, piemēri un dažādi papildu materiāli tālākai izmantošanai. Pasniedzējs zinošs un atsaucīgs. Ļoti novērtēju arī atbildes uz jautājumiem un komentārus/ieteikumus, kas tika sniegti papildu.
 • Lielisks pasniedzējs, spēja radīt individuālu pieeju mācībām!

Dace Briede, Alberta koledžas studiju programmas “Informācijas tehnoloģijas” direktora p.i.

“Edgaru nu jau regulāri aicinām lasīt vieslekcijas Alberta koledžas IT studentiem. Šīs lekcijas studentiem vienmēr ir interesantas un sniegtā informācija ir pietiekami viegli uztverama. Edgars sniedz ieskatu nozarē no studentiem neierastāka skatupunkta un liek aizdomāties par izstrādāto produktu kvalitāti un konkurētspēju.”


Māra Viļuma, Latvijas Banka

“Izvēlējāmies apmācību semināru par Google Analytics un citiem tīmekļa lapu apmeklējuma analīzes rīkiem darbiniekiem, kuri strādā ar tīmekļa vietnēm – gan kā redaktori, gan arī kā atbildīgie par informācijas sagatavošanu. Esam apmierināti ar šajās apmācībās iegūto – praktiski noderīgu informāciju koncentrētā veidā, kas pielāgota mūsu tīmekļa vietņu specifikai un uzklausot mūsu vēlmes.

Edgars mudināja darbiniekus iesaistīties domu apmaiņā, kas savukārt rezultējās atziņā, ka šajā jomā nav vienas absolūtās patiesības. Tāpēc svarīgi ir ņemt vērā kontekstu un izvēlēties izmērāmus un sasniedzamus mērķus, nevis vadīties no pāris populārākajiem statistikas rādītājiem. Tas savukārt ļaus tālāk veiksmīgāk plānot vietņu saturu.”


Inese Erģe, LTPC direktore

Latvijas Tālmācības profesionālais centrs atzinīgi vērtē mūsu pedagoga Edgara Koroņevska profesionāli sagatavotās lekcijas Web tehnoloģiju jomā! Studentiem, kuri iegūst multimediju dizaina speciālista profesiju ir svarīgi izprast jaunās tendences un aktualitātes Web dizainā, kā arī izprast mājas lapu izstrādes procesus.

Esam pateicīgi Edgaram Koroņevskim par viņa ieteiktajiem risinājumiem arī mūsu mājas lapas optimizācijai! Lai piesaistītu aizvien vairāk potenciālo klientu mājas lapa ir jāmodernizē un tajā atspoguļotai informācijai ir jābūt aktuālai. Paldies par perfekti veikto mājas lapas tehnisko auditu! Uzskatām, ka mūsdienās īsti profesionāļi spēj dod padomus un palīdz sasniegt aizvien jaunus mērķus uzņēmumiem, kas vēlas attīstīties!


RISEBA projekts Mācības pieaugušajiem

 • Paldies, Edgar, par dalīšanos ar zināšanām, par jautrajiem piemēriem un tik noderīgām lietām ko palīdzēji mums saskatīt savos pārstāvētajos uzņēmumos! Pasniedzējs ar lielo burtu.
 • Paldies, Edgar, ka dalījies ar zināšanām, un pieredzi, par noderīgām lietām kuras palīdzēji mums saskatīt uz konkrētiem piemēriem
 • Lekcijas ir aizraujošas, noderīgas un interesantas. Tas nekas, ka vakaros pēc darba mācamies līdz 22:00. Tās ir katras minūtes vērtas lekcijas. Tieši tādam mūsdienās ir jābūt pasniedzējam! Paldies, Edgar, ka dalījies ar zināšanām!
 • Edgar, darbs ar auditoriju izdodas izcili! 👍 Paldies! Manuprāt, Jums talants iemācīt jebkuram! Novēlu turpināt to darīt!

Google optimizācijas (SEO) dienas kursi

 • Svaigākie dati, atmiņā paliekoši piemēri un ļoti noderīga praktiskā informācija apkopota lieliski strukturētā un vizuāli pievilcīgā prezentācijā. Pasniedzēja kompetence un kontakts ar auditoriju bija lielisks! Septiņas stundas palidoja nemanot!
 • Par apmācībām var izcelt divus aspektus – 1) pasniedzēja vadības stils, tēmas lauka padziļinātā pārzināšana un atsaucība praktisku situāciju pārrunāšanā; 2) SEO pietuvinājums ar saprātīgu panorāmas pieeju (ieskats virzienos, kādos var tālāk padziļināti izzināt tēmu).
 • Kursa vadītāja stils, brīvs bet tajā pat laikā ļoti strukturēts, sadalīts pa tēmām…mijoties ar praktiskajiem uzdevumiem.
 • Ļoti patika tas, ka pasniedzējs, Edgars, bija ļoti profesionāls un spēja atbildēt uz visiem maniem jautājumiem.
 • Patika, ka tika piedāvāti dažādi resursi, kurus pielietot darbam, kā arī ļoti patika praktiskais darbs un attieksme, vienmēr paplašināti atbild uz visiem jautājumiem.
 • Ļoti patika apmācībās atvērtība komunikācijā, nepiespiestība, praktiski piemēri no reālām situācijām, kā arī strukturizētā satura dēļ, viegli uztvert informāciju.

Mārtiņš Barkāns, KT Serviss

“Edgara audits bija ļoti detalizēts un noderīgs KT Serviss mājas lapai. Audits atklāja dažādas nepilnības, kuras ietekmē Google atslēgas vārdu pozīcijas un lietotāja pieredzi. Rezultāti tika ļoti saprotami izstāstīti un aprakstīti, lai varētu ķerties klāt uzlabojumu veikšanai.”


Baltijas Datoru Akadēmija (BDA.lv) projekts Mācības pieaugušajiem​: dalībnieku atsauksmes

 • Guvu ļoti daudz noderīgu atziņu. Patika, ka sarežģītas lietas prot izskaidrot secīgi, strukturēti un “vieglajā valodā”, lai būtu skaidrs pat dator ne-speciālistam.
 • Patika, ka katra nākamā nodarbība sākās ar iepriekšējās nodarbības īsu atkārtojumu. Paskaidroja papildus, ja radās nepieciešamība. Dinamiskas, tajā pat laikā bezstresa lekcijas.
 • Erudīts lektors ar labu auditorijas sadarbību.

Nida

Kopējie ceļi mums sākās ar manu veiksmīgo “Mācības pieaugušajiem” kursa izvēli – Digitālā mārketinga metodes un rīki. Mācoties pie Edgara iegūtās zināšanas, gudrības un pieredze ir viennozīmīgi ļoti noderīga, aktuāla un pielietojama ikdienas gaitās. Par cik mācības bija tik ļoti interesantas, piesātinātas, vienkārša valodā bet padziļinātas, arī tālākas apmācības izvēlējos pie Edgara.
Strādājot ar uzņēmuma mājas lapu Edgars ļoti palīdzēja optimizēt mājas lapas darbību, un palīdzēja arī saprast un pašai iegūtās zināšanas pielietot un pareizi izmantot, lai saprastu kas ir nepieciešams un ko būtu jādara, lai pakāpeniski uzlabotu lapas darbību gan organiskās puses, uzlabotu lietotāju pieredzi, kā arī izprast un pareizi izmantot Analytics, Google Ads un citus digitālos rīkus. Edgaru bez vilcināšanās augsti rekomendēju kā pasniedzēju, konsultantu, sadarbības partneru!


Latvijas Profesionālais Tālmācības centrs: projekts Mācības pieaugušajiem

Paldies, bija ļoti spraigs un piesātināts mācību process
Paldies! Daudz jauna un interesanti 🙂
Milzīgs Jums paldies, ļoti daudz noderīga informācija


Digitālā mārketinga un e-komercijas seminārs Cēsu uzņēmējiem

 • Paldies par tik vērtīga semināra organizēšanu.
 • Liels paldies par šodienas apmācībām! Kolēģe pilnā starā! 🙂 Teica tikai, ka ļoti žēl, ka tik maz uzņēmēju esot bijis…
 • Šis bija patiešām man interesants seminārs.

Ja vēlaties pievienoties klientu lokam, aicinām sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk: edgars@picco.media